Flipkart Big Diwali Sprzedaż 2021 Pt 2: Daty, Najlepsze Oferty, Oferty Mobilne, Oferty Karty Sbi

Flipkart Big Diwali Sprzedaż 2021 Pt 2: Daty, Najlepsze Oferty, Oferty Mobilne, Oferty Karty Sbi

Flipkart Big Diwali Data sprzedaży 2021? Drugi sezon Flipkart Big Diwali został oficjalnie ogłoszony. Firma e-commerce sprzedaje swoje sprzedaż Diwali roku na swojej aplikacji i stronie internetowej. Data Flipkart Diwali Sale 2021 została potwierdzona dla drugiej części, która rozpocznie się 28 października i dziś wieczorem dla członków Plus. Firma wymieniła szereg marek, które będą dostępne w nadchodzących sprzedaży Flipkart w różnych kategoriach, czy to moda, elektronika, duże urządzenia, akcesoria domowe i wiele innych.

Flipkart Big Diwali sprzedaż 2021 Pt 2: daty, najlepsze oferty, oferty mobilne, oferty karty SBI

Przybywając do oferty Flipkart Diwali sprzedaż bank, internetowy sprzedawca potwierdził, że współpracuje z SBI. Klienci mogą również skorzystać z SBI YONO za zwrot gotówki na transakcjach za pośrednictwem YONO.

Flipkart Big Diwali sprzedaż: oferty mobilne, oferty ujawnione

Najlepsze oferty iPhone’a z Flipkart Big Diwali znów powtórzą się. Strona e-commerce obiecuje, że możesz oczekiwać najbardziej szalone ceny iPhone’ów, podobnie jak sprzedaż Big Billion Day. Firma sprzedała iPhone 12 mini, iPhone 12 i iPhone SE, a wszystkie trzy iPhony mogłyby pojawić się w najniższej cenie motoryzacja kiedykolwiek online. Na sprzedaż Flipkart Big Diwali Day firma e-commerce zrealizuje umowę iPhone 12, która będzie dostępna w cenie poniżej 50 000 zł na nadchodzącym Flipkart.

iPhone 12 mini rozpocznie się w cenie 3899 zł, a iPhone SE 2020 w cenie 30 tys. zł.

Niektóre z produktów, które zostały potwierdzone przez Flipkart, które będą dostępne podczas sprzedaży Flipkart Big Diwali obejmują:

Realme 4K z Google TV Stick

Nowe Lenovo Chromebooky

Poprzedni Poprzedni wpis: Vicky Kaushal

Nokia Smart TV z najnowszym systemem Android 11

Acer Predator dla laptopów

Zestaw TWS

Smartwatches z Fire Boltt

Telewizja z Hisense

Flipkart potwierdził transakcje na Flipkart Big Diwali jako zniżki na soundbary, bezprzewodowe słuchawki, laptopy i smartwatki. Flipkart poinformował również, że wiele produktów firmy Apple, Oppo i Vivo będzie dostępnych przy szybkich zniżkach.

Strona sprzedaży poinformowała również, że wiele dźwiękowych barów, TWS i akcesoriów będzie dostępnych z rabatem do 80 procent.

Podczas sprzedaży Flipkart Big Diwali, najlepsze smartfony i smartwatki będą dostępne z rabatem do 50%. Laptopy napędzane przez Intel będą dostępne z rabatem do 40 procent, z 50% zniżką na smart wearables. Sprzedaż Flipkart będzie również gospodarzem szalonych transakcji, szybkich godzin i sprzedaży flash podczas wielkiej sprzedaży.

Flipkart Big Diwali 2021 Data, Big Billion Day Data sprzedaży

Flipkart rozpoczął sprzedaż Big Diwali na swojej aplikacji i stronie internetowej. Data sprzedaży Flipkart Diwali 2021 została ogłoszona, rozpocznie się 28 października i będzie kontynuować do 3 listopada, rozpocznie się dziś o północy dla członków Plus.

Flipkart Big Diwali 2021 oferty bankowe, Flipkart Diwali oferty sprzedaży

Przybywając do drugiej oferty bankowej Flipkart Big Diwali Sale 2021, internetowy sprzedawca potwierdził, że współpracuje z SBI. Klienci mogą również skorzystać z SBI YONO za zwrot gotówki na transakcjach za pośrednictwem YONO. Możesz skorzystać z 10% natychmiastowej zniżki za pomocą kart kredytowych i debetowych SBI na nadchodzącym Flipkart Diwali.

Leave a Reply